آژانس شیشه ای
تا این لحظه برای 5389 فیلم ، 2108 سریال و 2294 نمایش صفحه ایجاد شده است. چنانچه مایل هستید ورود اطلاعات اثر یا آثار هنری خاصی در الویت قرار بگیرد، پیشنهاد خود را از طریق صفحه “ تماس با ما ” ارائه فرمایید.
دیدگاه هنرمندان پیرامون فیلم ها
هنوز اطلاعاتی برای این بخش قرار نگرفته است
فیلم آژانس شیشه ای
۷/۶
لطفا نظر بدهید.
کارگردان:
ابراهیم حاتمی کیا
نام :
نام خانوادگی :
نام لاتین:
+
نویسنده:
ابراهیم حاتمی کیا
تهیه کنندگان :
علی کمیجانی
مهدی کریمی
بازیگران:
اصغر نقی زاده
بهناز توکلی
بیتا بادران
پرویز پرستویی
حبیب رضایی
رضا کیانیان
صادق توکلی
صادق صفایی
عزت الله مهرآوران
فرشید زارعی فرد
فرهاد شریفی
قاسم زارع
مجید مشیری
مهدی تارخ
مهرداد فلاحتگر
هنگامه فرازمند
سال ساخت:
1376
ژانر :
اجتماعی | حادثه ای
شرح:
عباس، بسیجی شهرستانی که ترکش خمپاره ای را کنار شاهرگ گردنش از دوران حضورش در جبهه به یادگار دارد، به اصرار همسرش نرگس برای معاینه به تهران می آید و در خیابان با همرزم سابقش کاظم روبه رو می شود که با اتومبیلش مشغول مسافرکشی است...

نظرات مردم:
نمایش نظرات بیشتر...
سلام ، رضا از تهرانم ، دوست دارم مردم ایران و جهان با هر دین ، فرهنگ و سلیقه ای در کنار یکدیگر به خوبی ، بدون جنگ ، کشتار و همه نوع مساوات در میان همه اقشار عالم برقرار و با هم به خوبی زندگی کنند ، یعنی می شود دنیای جنگ و ثروت و سیاست و بی اخلاقی حداقل کم یا نابود شود ؟ همت و خواست مردم دنیا و آزادگان جهان تأثیری در آن دارد ؟ مددکار اجتماعی
1
سلام ، در سال جدید ( 94 ) که چند روزی است از آغاز آن می گذرد ، امیدوارم همه مردم ایران و جهان در سلامتی ، رفاه و عدالت اجتماعی بدون تبعیض به سر ببرند و علی رغم هرگونه اختلاف نظر و سلایق و شیوه ها در ملل ، فرهنگ و ادیان مختلف ، کلیه دولت مردان جهان ، با کمی نرمش ، کمی اخلاق ، کمی صداقت ، عدم ستیزه جوئی و عدم کشور گشائی آرامش و آسایش را برای همه مردم دنیا به ارمغان بیاورند اگر همه مردم دنیا متحد شوند و خواهان این باشند ، در آن صورت ، غیر ممکن و رؤیا به وقوع می پیوندد .
اگرچه یک دست صدا ندارد ولی با اتحاد و دست مردم جهانیان ، از هر نژادی ، رنگی ، دینی ، قومی و ملیتی بدون فخر فروشی امکان پذیر است . تا جهانی آباد و آزاد با زندگی مسالمت آمیز تمامی مردم در کنار یکدیگر داشته باشیم و آن روز دیر نیست اگر خود بخواهیم ، همت کنیم ، به عهده دیگران نیندازیم یا نگوئیم سخت است و من پول و مکنت و مقام و ... دارم و حوصله دردسر ندارم !
به امید آن روز و دوست دارم همه مردم دنیا را شاد و بی مشکل ببینم آمین . مددکار اجتماعی
یکی از فیلم های خوب سینمای ایران بود
0
الهه قاسمی
الهه قاسمی
17:30 93/10/10
خیلی خوب.انقدرکه نسخه دومشونتونستن بسازن.
0