محمد رضا آهنج
محمد رضا آهنج-cover

نرم نرمک میرسد اینک بهار

خوش به حال روزگار...

سال نو مبارک
4
زهره کرمانیزهره کرمانی
22:18 94/01/01
سال نو مبارک!
الهه قاسمیالهه قاسمی
15:25 94/01/15
در دو عالم جلال ما زهراست
رمز تغییر حال ما زهراست
عید با فاطمیه می آید
ذکر تحویل سال ما زهراست.
برای خودم جالبه توی سوپر مارکت با دیدن بازیگرهای آشنایی که برای من تو این فیلم بازی کرده بودند جذب یک فیلم تازه منتشر شده، شدم. خوب که دقت کردم دیدم سازنده این فیلم با نامی غریب خودم هستم! خودم سال قبل این فیلم را به نام "شاید رسیده باشی" ساخته بودم و امروز که توی سوپرمارکت با نام "روزهای آشفته من" دیدم هم برام جالب بود هم تاسف برانگیز از این جهت که فیلم من را با تیراژ بالا منتشر کردند
ادامه ...
برای خودم جالبه توی سوپر مارکت با دیدن بازیگرهای آشنایی که برای من تو این فیلم بازی کرده بودند جذب یک فیلم تازه منتشر شده، شدم. خوب که دقت کردم دیدم سازنده این فیلم با نامی غریب خودم هستم! خودم سال قبل این فیلم را به نام "شاید رسیده باشی" ساخته بودم و امروز که توی سوپرمارکت با نام "روزهای آشفته من" دیدم هم برام جالب بود هم تاسف برانگیز از این جهت که فیلم من را با تیراژ بالا منتشر کردند حتی کمترین رسم ادب و احترام از باب تماس با خالق اثر و فیلم من باب تغییر نام در کار نبود.
7
با سلام خدمت اقای اهنج.یه سوالی داشتم ازشما اون هم اینکه سریال معما ساخته خودشماست یا با اقایان مسعوداب پرور و قاسمی جامی به طو مشترک ساخته شده؟
با سلام.
سریال خوب آسمان من رو بی نهایت باوقار ساختین.انشاالله سایه شما برسر سینمای ایران جاودان باشه.
محمد رضا آهنج به بی فاصله پیوست.
13:39 93/02/14
سوابق هنری