برای خودم جالبه توی سوپر مارکت با دیدن بازیگرهای آشنایی که برای من تو این فیلم بازی کرده بودند جذب یک فیلم تازه منتشر شده، شدم. خوب که دقت کردم دیدم سازنده این فیلم با نامی غریب خودم هستم! خودم سال قبل این فیلم را به نام "شاید رسیده باشی" ساخته بودم و امروز که توی سوپرمارکت با نام "روزهای آشفته من" دیدم هم برام جالب بود هم تاسف برانگیز از این جهت که فیلم من را با تیراژ بالا منتشر کردند حتی کمترین رسم ادب و احترام از باب تماس با خالق اثر و فیلم من باب تغییر نام در کار نبود.
7
حمید توکلیحمید توکلی
16:11 93/04/14
سلام جناب آقای آهنج عزیز
موضوع جالب و در عین حال تاسف برانگیزی را مطرح نموده اید.
متاسفانه از این دست اتفاقات، مکررا در دنیای هنر اتفاق می افتد.
حوریه جعفریحوریه جعفری
01:45 93/04/15
هر گونه تغییر بدون هماهنگی در فیلم توسط توزیع کننده ها، توهین به سازندگان فیلم محسوب میشه.

چندی پیش نیز آقای صابر ابر اعتراض مشابهی داشتند نسبت به طراحی پوستر فیلم نخودی:

http://isna.ir/fa/news/93012408526/%D8%A2%D8%A8%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%AF
با سلام خدمت آقای آهنج
دیدن چنین آشفتگی هایی در دنیای بسیار ملال آور امروز زیاد جا خوردن ندارد. فقط می توان گفت رویارویی با چنین آدمایی تنها باعث نامید شدن از غیرت و جوانمردی ملتی می باشد که سالها با نام جوانمردی زنده است .
با این حال واقعا متاسفم برای رخداد چنین رویداد هایی در جامعه هنرمندان. امیدوارم هیچ وقت در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقایی روی ندهد.
با سلام خدمت آقای آهنج

این اتفاقات در هر ملتی امکان دارد. انسان ها از انسان بودن نباید فاصله بگیرند.


واقعا برای این افراد تأسف می خوریم.

به امید آگاهی روز افزون بشر.
از حضورتون در این سایت ممنونم.
با سلام خدمت اقای اهنج.یه سوالی داشتم ازشما اون هم اینکه سریال معما ساخته خودشماست یا با اقایان مسعوداب پرور و قاسمی جامی به طو مشترک ساخته شده؟
با سلام.
سریال خوب آسمان من رو بی نهایت باوقار ساختین.انشاالله سایه شما برسر سینمای ایران جاودان باشه.