کودکان کار، وعده ما بازارچه خیریه
9
واقعا دیدن کودکان کم سن و سال در مترو که دستفروشی یا گدایی میکنن به شدت ادمو متاثر میکنه چطور مسئولین انقدر بی تفاوت
واقعیت تلخیه
با عرض سلام و خسته نباشید.خانم ضیغمی ساعت کار بازارچه رو ممنون میشیم اعلام کنین چون ما مسیر مون دور میخواهیم به موقع برسیم.
مانی محتشممانی محتشم
12:15 93/11/30
هیچ کاریش نمیشه کرد..ممکنه چندتا شعر وبیانیه بدن ولی دردی رو دوا نمیکنه..
سلام خانم ضیغمی
ای کاش این کودکان کاری می کردند که در دید باشند تا فکر همگان با دیدن آنها به کار بیفتد.
سعید دلداریسعید دلداری
14:09 93/11/30
این کارهای خیریه باید توی تمام شهرهای ایران بشه نه فقط تو تهران اونم مناطق خوشحال نشینش
حمید توکلیحمید توکلی
14:34 93/11/30
مساله ی کودکان کار، مساله ای نیست که بشه به صورت مستقل بهش پرداخت و حلش کرد. کودکی که مجبور به کار کردن هست در خانواده ای زندگی میکنه که از لحاظ اقتصادی تحت فشار هست، آیا میشه بدون حل مشکل اقتصادی خانواده های آنها، مشکل کودک کار را حل کرد؟

البته کار خانم ضیغمی و سایر هنرمندان در این زمینه در نهایت تاثیرگذار و قابل ستایشیه. هنرمند سینما میتونه با ساخت فیلم در این رابطه و شرکت در چنین برنامه هایی تکلیف خودش رو انجام بده، بیش از این کاری از دستش بر نمیاد.

نباید فراموش کرد که کار کردن کودکان جنبه های مثبت هم دارد، البته بیشتر در شرایطی که کودک ناچار به انجام آن نبوده و کاری متناسب با سن خود انجام دهد.
آرش سویزیآرش سویزی
18:45 93/12/01
والا تو این مملکت بزرگان کار هم نیاز به مساعدت دارن دیگه کودکان کار که بماند
چیمون از چینی ها کمتره که انقدر فاز منفی میدید مگه دولت بهشون حال میده یک میلیارد جمعیت داره اما برای همشون امکان زندگی راحت وجود داره خود مردمشون روحیه کارافرینی دارن اصلا منتظر سوبسیدهای دولتی نیستن خودشون هم کار میکنن و هم کارافرینن من دو سال اونجا کار کردم واقعا باید از سبک زندگیشون درس گرفت