روزهای آشفته من
تا این لحظه برای 5389 فیلم ، 2108 سریال و 2294 نمایش صفحه ایجاد شده است. چنانچه مایل هستید ورود اطلاعات اثر یا آثار هنری خاصی در الویت قرار بگیرد، پیشنهاد خود را از طریق صفحه “ تماس با ما ” ارائه فرمایید.
دیدگاه هنرمندان پیرامون فیلم ها
هنوز اطلاعاتی برای این بخش قرار نگرفته است
فیلم روزهای آشفته من
لطفا به این فیلم رای بدهید
لطفا نظر بدهید.
کارگردان:
نام :
نام خانوادگی :
نام لاتین:
+
تهیه کننده :
علیرضا صدیقی
بازیگران:
چکامه چمن ماه
رامین راستاد
محمود پاک نیت
مریم سلطانی
مهوش صبرکن
سال ساخت:
1387
ژانر :
اجتماعی
شرح:
رضا کرم پور جوانی است که به خاطر این که برایش پاپوش دوخته اند هفت سال را در زندان میگذراند و بعد از آزادی به خانه بازمیگردد و به سراغ کسانی میرود که برای او پاپوش دوخته بودند ...

نظرات هنرمندان:
برای خودم جالبه توی سوپر مارکت با دیدن بازیگرهای آشنایی که برای من تو این فیلم بازی کرده بودند جذب یک فیلم تازه منتشر شده، شدم. خوب که دقت کردم دیدم سازنده این فیلم با نامی غریب خودم هستم! خودم سال قبل این فیلم را به نام "شاید رسیده باشی" ساخته بودم و امروز که توی سوپرمارکت با نام "روزهای آشفته من" دیدم هم برام جالب بود هم تاسف برانگیز از این جهت که فیلم من را با تیراژ بالا منتشر کردند
ادامه ...
برای خودم جالبه توی سوپر مارکت با دیدن بازیگرهای آشنایی که برای من تو این فیلم بازی کرده بودند جذب یک فیلم تازه منتشر شده، شدم. خوب که دقت کردم دیدم سازنده این فیلم با نامی غریب خودم هستم! خودم سال قبل این فیلم را به نام "شاید رسیده باشی" ساخته بودم و امروز که توی سوپرمارکت با نام "روزهای آشفته من" دیدم هم برام جالب بود هم تاسف برانگیز از این جهت که فیلم من را با تیراژ بالا منتشر کردند حتی کمترین رسم ادب و احترام از باب تماس با خالق اثر و فیلم من باب تغییر نام در کار نبود.
7
با سلام خدمت اقای اهنج.یه سوالی داشتم ازشما اون هم اینکه سریال معما ساخته خودشماست یا با اقایان مسعوداب پرور و قاسمی جامی به طو مشترک ساخته شده؟
با سلام.
سریال خوب آسمان من رو بی نهایت باوقار ساختین.انشاالله سایه شما برسر سینمای ایران جاودان باشه.

نظرات مردم:
نمایش نظرات بیشتر...
مهسا ستار
مهسا ستار
10:50 93/08/27
من هیچ وقت فیلم های ایرانی را نگاه نمی کنم جز فیلم های خاص توسط کارگردانان خاص ساخته می شوند
0
شبنم یوسفی
شبنم یوسفی
13:47 93/08/26
واقعا متاسفیم و این وضع نگران کننده است، نه فقط شما در جایگاه یک فیلمساز این تجربه را داشتید، بلکه دوستان ترانه سرا و آهنگساز من نیز همین تجربه را خیلی زیاد داشته اند ، شما عدم تسویه حساب پس از اکران کار و سایر چیزهایی که خودتان می دانید را نیز به این وضعیت اضافه بکنید ... خداوند به همه ما صبر بدهد. ان شا الله .
0
شوکا افسون
شوکا افسون
11:59 93/08/25
وای از روزی که تو هنر همچین چیزایی بوجود بیاد.جاهای دیگه چی بشه الله اکبر.....
0